اجاره ویلا در خزرشهر ،دریاکنار ،فرح آباد ساری

همواره شمال کشور یکی از اولین گزینه های سفر مردم ایران می باشد. اما به علت اینکه اطلاعات کافی از شهر های شمال کشور ندارن به شهر های ساحلی سفر می کنند . از این رو بهتر است جاذبه های دیدنی این استان ها را به خوبی بشناسیم. خزرشهر ، دریاکنار ،فرح آباد استان مازندران جزو شهر های کمتر شناخته شده این استان می باشند در حالی که جاذبه های دیدنی این شهر ها بسیار بیشتر از دیگر شهر های استان مازندران که شناخته شده تر اند می باشد که با یک جستجوی ساده در وب می توان به این مسئله پی برد.

فرح آباد ساری
فرح آباد ساری یکی از مناطق زیبا است که علاوه بر داشتن ساحل تفریحی، جاذبه های دیدنی بسیاری دارد . روستای تاریخی فرح آباد در حومه ساری قرار داشته و از آن بقایایی به وسعت ۲۰ تا ۴۰ هکتار در فاصله ۲ کیلومتری ساحل باقی مانده است. این روستا توسط روسها به آتش کشیده شده و از بین رفته بود. قبل از ویرانی، این روستا بشدت آباد بوده است. حتی کاخ جهان نمای شاه عباس نیز در آن قرار داشته است. اما مجموعه تفریحی گردشگری فرح آباد نیز در فاصله کوتاهی از مجموعه تاریخی فرح آباد قرار گرفته که همه ساله توریست های زیادی را به سوی خود می کشاند . امکاناتی از جمله آلاچیق های کوچک و بزرگ در گوشه و کنار مجموعه، سفر بر روی آب با اتوبوس دریایی، طرح شنای تابستانی، امکانات قایقرانی و پدالو، اسکله تفریحی، ماهیگیری، اسکی روی آب، موج سواری، تیوب سواری، سوارکاری، جاده های پیاده روی، پارک بازی کودکان، سفره خانه و قهوه خانه سنتی و رستوران، در این ناحیه موجود است که این ناحیه را برای سفر مناسب کرده است. به راحتی می توان با اجاره ویلا در فرح آباد ساری، و اقامت در این منطقه، اوقاتی خوش را رقم زد.

خزرشهر
اما هر چقدر هم به دیدنی های تاریخی در شمال کشور بپردازیم، نمی توان سواحل زیبای دریای خزر را کنار گذاشت. ۲ شهرک ساحلی بسیار زیبا در مسیر بابلسر به فریدونکنار قرار دارند که اولی دریاکنار و دومی خزرشهر نام دارند. خزرشهر بعد از دریاکنار ساخته شد و مساحت آن نیز بسیار بیشتر است . اما معماری زیبای ویلاهای این دو شهرک و استفاده تلفیقی از معماری و فضای سبز انبوه و ساحل زیبا و تمیز در کنار دریا باعث شده این دو شهرک از جذاب ترین شهرک های شمال کشور برای توریست ها باشد. اما مساله این است که برای ورود به این شهرک باید کارت مخصوص ارائه داد. یعنی ورود برای عموم آزاد نمی باشد. ولی می توان با اجاره ویلا در خزرشهر و همچنین اجاره ویلا در دریاکنار از مالکین ویلا ها، یا هماهنگی وارد این مجموعه های زیبا شد و از آرامش و زیبایی های بی نظیر آنها استفاده برد.
آرامش و لذت سفر به خزرشهر – دریاکنار و فرح آباد ساری را ویلا۱۲۰ تضمین میدهد چرا که سال ها است ایرانیان بیشماری از این مناطق دیدن کردند .

اگه دوست دارید با این مناطق بیشتر آشنا شوید به وبسایتvila120.ir مراجعه کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *