تعبیر خواب غسل کردن – تعبیر خواب غسل – نماز خواندن

خواب دیدن از ابتدا زندگی بشری وجود داشته و تعبیر خواب نیژ از زمان پیاکبران وجود داشته و درستی و صحت تعبیر خواب ها مشخص شده است.

در ادامه تعبیر خواب غسل کردن را به طور مفصل شرح می دهیم.

همانطور که کشخص است معمولا تعبیر غسل گرفتن در خواب خوب و مثبت است.

اگر در خواب ببینید که با آب تمیز به صورت کامل و صحیح غسل کردید ، به معنی آن است که به هدف و آرزوی خود نزدیک شده اید و بزودی به آرزوی خود خواهید رسید .

 

در صورتی که در خواب ببینید که شروع به غسل گرفتن کردید ولی به هر دلیلی نتوانستید غسل را کامل کنید و یا غسل را به طرز صحیح انجام ندادید ، به این معنی است که غم بزرگی دارید و مشکل شما به این زودی ها حل نخواهد شد .

اگر در خواب به قصد نماز خواندن شروع به غسل گرفتن کردید ،

به معنی آن است که ترس بزرگی که در دلتان دارید برطرف خواهد شد و به آرامش روحی و ذهنی خواهید رسید . روزهای خوبی در پیش دارید و موفقیت ها پی در پی به شما رو خواهند کرد .

در صورتی که در خواب ببینیند که بعد از غسل کردن شروع به نماز خواندن کردید ،

به این معنی است که بعد از رسیدن به هدفتان و موفقیت های پی در پی ، خدا را فراموش نکرده و شاکر نعمت های خدا خواهید بود . بخصوص اگر دوبار پشت سر هم غسل کرده و نماز بخوانید

در صورتی که در خواب ببینید که برای غسل کردن آب پیدا نمیکنید ،

و مجبور شوید با هر چیر پاکی مثل آب میوه ، غسل کنید به این معنی است که برای رسیدن به هدف خود راه طولانی در پیش دارید و با سختی های زیادی روبرو خواهید شد . به این زودی ها به هدف خود نخواهید رسید و غم و اندوه فعلی شما ادامه خواهد داشت .

در صورتی که در خواب ببینید با آب داغ غسل میکنید ،

به صورتی که بدن شما از داغی آب قرمز شود ، در این صورت به این معنی است که بیماری سختی که دارید به زودی از بدن شما خارج شده و به سلامتی کامل خواهید رسید

در صورتی که در خواب ببینید در کنار دریا یا رود در حال غسل کردن هستید ،

به این صورت تعبیر میشود که ناراحتی و دلنگرانی یا عذاب وجدانی که سال ها با شما بوده به زودی رفع خواهد شد و شما به آرامش خیال خواهید رسید .

در صورتی که در خواب ببینید که بعد از غسل کردن ، از آب آن خوردید ،

به این معنی است که خیر برکت به کسب و کار و زندگی شما خواهد آمد و بیماری و ناراحتی از شما دور خواهد شد .

اگر در خواب کسی را در حال غسل کردن ببینید تعبیرش این است که ،

آن شخص از لحاظ مالی پیشرفت خواهد کرد و مشکلات مالی و زندگی آن شخص به زودی حل خواهد شد .

در صورتی که در خواب ببینید که با آب تمیزی شروع به غسل گرفتن کردید ولی غسل شما ناقص ماند ،

در صورتی که تاجر یا فروشنده هستید ضرر مالی زیادی خواهید دید . در صورتی که بیمار هستید ، بیماری شما بدتر خواهد شد و در صورتی که غم یا غصه ای دارید ، اندوه شما همچنان ادامه خواهد داشت و به آرامش روحی نخواهید رسید .

چنانچه در خواب ببینید که با آب سرد غسل میکنید ، چیزی گم کرده اید که به زودی پیدا خواهد شد

اگر ببینید در حال نماز خواندن غسل میکنید ، بر دشمن خود پیروز خواهید شد .

در صورتی که ببینید  در جای سرد و تاریک با آب سرد غسل میکنید کسی که به شما ضرر مالی وارد کرده است ، مشکل مالی شما را برطرف خواهد کرد .

اگر در خواب ببینید که با خون غسل میکنید و یا در حین غسل کردن از شما خون جاری میشود به بیماری سختی دچار خواهید شد .

در صورتی که ببینید با شیر غسل میکنید ، کسب و کار شما رونق فراوانی خواهد گرفت و سود زیادی خواهید کرد حتی اگر سرمایه زیادی نداشته باشید .

در صورتی که در خواب ببینید که در تخت خواب ( یا رخت خواب ) و در حالت خوابیده غسل میکنید ، زندگی زناشویی شما از هم خواهد پاشید و در آستانه طلاق هستید .

در صورتی که در خواب ببینید در جلوی در خانه تان ( که باز است ) و در جلوی چشم مردم غسل میکنید ، کاری میکنید که آبروی شما و خانواده شما را در خطر خواهد انداخت

گرداوری: مجله تفریحی پلمس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *