دادگاه قاتل پسر مهابادی + ویدیو سوزاندن
دادگاه قاتل پسر مهابادی + ویدیو سوزاندن

دادگاه قاتل پسر مهابادی + ویدیو سوزاندن

دادگاه قاتل پسر مهابادی + ویدیو سوزاندن

دادگاه قاتل پسر مهابادی + ویدیو سوزاندن
دادگاه قاتل پسر مهابادی + ویدیو سوزاندن

قتل پسر مهابادی که این روز ها بر سر زبان ها افتاد و با پخش فیلم سوزاندنش توسط قاتلین مورد توجه همگان قرار گرفت.

اکنون در حال بررسی است و دادگاهش نیز برگزار می شود .

باید منتظر بود و دید که چه حکمی برای قاتل این جنایت فجیح در نظر خواهند گرفت.

چهار جوان دستگیرشده که در ماجرای قتل دل‌خراش، پسر 19 ساله دست داشتند در اعترافات پرده از راز این جنایت هولناک برداشتند و ضمن تشریح ابعاد مختلف این جنایت انگیزه خود را انتقام‌جویی به دنبال مسائل غیراخلاقی ذکر کردند.

این چهار جوان که همگی در سنین 18 تا 20 سال بودند از لحظات مختلف قتل دل‌خراش دوستشان فیلم‌برداری کرده و حتی از به آتش کشیدن جسد وی نیز تصاویر « سلفی» گرفته‌اند، بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از این پرونده این چهار جوان که سه نفر به‌عنوان معاونت در قتل و یک نفر به‌عنوان عامل این جنایت اعتراف کرده‌اند بیش از ارتکاب این جنایت، با مسموم کردن مقتول در یک مهمانی شبانه غیرمتعارف، پس‌ازآنکه مقتول به حالت خواب و بیهوشی درمی‌آید اقدام به واردکردن ضربات متعدد چاقو به بدن وی کرده و در اعترافات خود عنوان کردند که پس از مرگ دوستشان با این هدف که پرده بر این جنایت هولناک بی اندازند جسد وی را دریکی از مناطق حاشیه‌ای به آتش کشیدند.

وی افزود: «فیلم لحظه‌ای قطع می‌شود اما در شروع دوباره می‌بینیم متهمان ماشین را به بیرون از شهر برده‌اند و در حال پیاده شدن از آن هستند. سپس با ساطور و چاقو ضرباتی به صادق می‌زنند. در این لحظه، صدای یکی از متهمان می‌آید که به دیگری می‌گوید برو تو هم بزن… داره بلند می‌شه…»

به گفته مسئولان این پرونده جنایی، چهار جوان دستگیرشده در حالی از این صحنه‌های دل‌خراش فیلم گرفتند که هیچ‌کدام به دلیل شرب خمر، حالت عادی نداشتند.

بر اساس اعتراف چهار عامل جوان این جنایت که به‌سرعت توسط مأموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند، تصور می‌کردند که با سوزاندن جسد دوست صمیمی‌شان، هیچ‌گاه راز این جنابت فاش نمی‌شود.

به گزارش تسنیم تحقیقات پلیس در مورد این پرونده به اتمام رسیده و چهار جوان مهابادی به قتل هولناک دوست صمیمی خود اعتراف کرده‌اند و پرونده در اختیار مراجع قضائی قرارگرفته است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *