دعوا و بحث های پدر هادی نوروزی در جشن پیروزی پرسپولیس
دعوا و بحث های پدر هادی نوروزی در جشن پیروزی پرسپولیس

دعوا و بحث های پدر هادی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس

دعوا و بحث های پدر هادی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس

دعوا و بحث های پدر هادی نوروزی در جشن پیروزی پرسپولیس
دعوا و بحث های پدر هادی نوروزی در جشن پیروزی پرسپولیس

بحث های پدر هادی نوروزی به علت عدم حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس

امروز در 30 فروردین 96 پرسپولیس توانست سه هفته زود تر قهرمان شد و بعد از بازی پدیده که توانست با 4 گل شکست دهد جشن قهرمانی گرفت .

پدر هادی نوروزی پس از اینکه نیروی انتظامی مانع از حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس شد، با حالتی عصبانی اظهار کرد: هادی 8 سال برای این باشگاه جان کند. از زمان فوت هادی می‌گویند که هانی در جشن قهرمانی پرسپولیس حضور داشته باشد ولی الان که زمان انجام قول‌شان است، هیچ کس پیگیر این نبود که هانی در جشن قهرمانی حضور داشته باشد.

در این جشن قهرمانی که قرار بود فرزند هادی نوروزی ، هانی جام را بالا سر ببرد این اجازه را ندادند و همین امر نیز باعث ناراحتی پدر مرحوم نوروزی شد .

در جشن پرسپولیس بازیکنان با فرزندانشان در جشن حضور داشتند و جام را بالای سر بردند .

هادی نوروزی جوان با اخلاق فوتبال ایران، صبح امروز 10 مهرماه 94، برای آخرین بار رنگ سبز چمن ورزشگاه آزادی را لمس کرد و برای همیشه تنهایمان گذاشت.

در روزی که مردم و چهره های بسیاری برای تشییع پیکر پاک هادی نوروزی به ورزشگاه آزادی تهران آمده بودند، تصاویر و لحظات تلخی در لنز دوربین های رسانه ها ثبت و ضبط شد که امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

هادی نوروزی‌ پوری (زادهٔ ۱ تیر ۱۳۶۴ در کپورچال بابل، درگذشتهٔ ۹ مهر ۱۳۹۴ در تهران) بازیکن فوتبال اهل ایران و کاپیتان تیم پرسپولیس بود.وی هفت سال در باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران بازی کرد و در سال آخر حضور در این تیم، توانست کاپیتان اصلی پرسپولیس شود

هانی نوروزی پسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس در آستانه روز پدر در صفحه اینستاگرمش دلنوشته ای
را برای پدرش منتشر کرد و نوشت:”بابا جون اردوت تموم نشد؟ چرا اين همه دير كردی؟
اين همه دوری كافی نيستش؟ بابای قهرمانم چرا اين روزها بيشتر دلم برات تنگ ميشه
اين روزها همه جا جشنه، هم قهرمانيمون هم روزت مبارك بابای قهرمانم. از طرف من و هانا”

هادی نوروزی 28 تیر 1364 در بابل متولد شد و در9 مهرماه 1394 بر اثر سکته قلبی در تهران درگذشت. هادی نروزی یکی از بازیکنان جوان ف.تبال است که سابقه بازی در باشگاه های داماش ایرانیان، پرسپولیس و نفت تهران را دارد.

نوروزی در سال های 79 تا 83 در تیم های پایه پرسپولیس توپ زد. وی در پایان این سال راهی پاسارگاد شد و یک فصل در آن بازی کرد تا نگاه های را به خود جلب کند. همین نیز باعث شد تا در سال 85 سر از تیم فجر شهید سپاسی درآورد.

منبع : مجله تفریحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *