شناسایی شعار دهندگان علیه روحانی

شناسایی شعار دهندگان علیه روحانی

چندی پیش در راهپیمایی روز قدس شاهد صحنه های تاسف برانگیز و شعارهای عده ای علیه رییس جمهور محبوب و مردمی کشورمان بودیم. خوشبختانه طی تحقیقاتی که دستگاه های امنیتی و انتظامی انجام دادند عاملان این اقدام زشت شناسایی و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

شناسایی شعار دهندگان علیه روحانی

محسن همدانی سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری درباره شناسایی توهین‌کنندگان به رییس جمهور در روز قدس اظهار داشت: توهین‌کنندگان به رئیس جمهور به صورت کلی شناسایی شدند و این موضوع در حال بررسی است.  بسیاری از مسئولان بصورت مستقیم و غیرمستقیم خواستار برخورد با توهین کنندگان به رئیس جمهور شدند همچنین مردم نیز از این موضوع ناراضی هستند و از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی انتظار برخورد دارند.

همدانی یادآور شد: برای آنکه در این مورد به کسی ظلم نشود، بررسی‌های به عمل آمده در اختیار وزارت اطلاعات قرار داده شد تا با جدیت بیشتری این موضوع پیگیری شود. مجموعه اسناد و مدارک لازم بخوبی گردآوری شده و تعدادی از افراد مرتبط با این مسئله احضار شدند همچنین کلیه این اقدامات با ابلاغ رسمی دادستان تهران و قوه قضاییه صورت میگیرد.

وی گفت:افرادی که احضار شدند اظهارات خود را بیان کردند همچنین برخی آنها به دفاع و برخی به انکار پرداختند به هر حال باید بررسی‌ها بصورت دقیق انجام بگیرد. قرار نبود در این مورد کسی بازداشت شود لذا تلاش کردیم در فضایی مناسب این موضوع را بررسی کنیم نهایتا زمانی هم که پرونده تکمیل شد به قوه قضاییه ارجاع داده می‌شود تا برخورد لازم از سوی این قوه صورت بگیرد.

معاون امنیتی استاندار تهران بیان داشت: درباره پرونده توهین کنندکان به رئیس جمهور 25 نفر شناسایی شدند اما کسی بازداشت نشده است.

گفتنی است حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضا پیش از این بازداشت افراد در خصوص حوادث روز قدس را تکذیب کرده بود.

منبع: آفتاب ، خبرنگاران جوان

یک دیدگاه

  1. طراحی سایت در تبریز

    ممنون عالی بود.با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *