ترکیب تیمی بارسلونا در ال کلاسیکو

ترکیب تیمی بارسلونا در ال کلاسیکو

ترکیب تیمی بارسلونا در ال کلاسیکو

تیم باشگاهی  رئال پس از قهرمانی در جام باشگاه های جهان و بارسا نیز با یازده امتیاز اختلاف نسبت به رئال پای به ال کلاسیکو می گذارند. شرایط روحی هر دو تیم مطلوب است؛ ولی فشارها روی رئال بیشتر به نظر می رسد چرا که هر نتیجه ای غیر از برد، برای رئال حکم باخت را خواهد داشت.

ترکیب تیمی بارسلونا در ال کلاسیکو

طبق ادعای آاس، اگر اتفاقاتی چون مصدومیت در 5 روز آینده گریبانگیر بارسا نشود، ارنستو والورده، سرمربی آبی اناری ها از حالا ترکیب 11 نفره خود برای ال کلاسیکو را می داند. ترکیبی که اغلب در بازی های دور از خانه اخیر بارسا مورد استفاده قرار گرفته است: تراشتگن، سرجی روبرتو، پیکه، فرمالن، آلبا، بوسکتس، راکیتیچ، پائولینیو، اینیستا، مسی و سوارز.

والورده با سیستم 2-4-4 به مصاف رئال خواهد رفت و با قرار دادن پائولینیو کنار بوسکتس، سعی در قبضه کردن خط میانی، مقابل هافبک های خلاق رئال خواهد داشت.

در خط دفاع و با توجه به مصدومیت اومتیتی و ماسکرانو، حضور فرمالن کنار پیکه قطعی به نظر می رسد. مدافع بلژیکی در سه بازی اخیر بارسا به صورت ثابت به میدان رفته است.

در جناح راست نیز احتمال حضور سمدو بسیار اندک است و سرجی همچون فصل گذشته دفاع راست ثابت خواهد بود. بر خلاف خط میانی، برای خط حمله و در نبود دمبله، آلکاسر و دلوفئو، والورده با کمبود نیرو مواجه است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *