هدیه مناسب برای روز مرد

هدیه مناسب برای روز مرد

همه ی خانوم ها وقتی به مناسبت هایی مثل روز مرد یا روز تولد همسرشون نزدیک میشن این دغدغه رو دارن که چه کادویی به همسرشون بدن این مطلب به شما کمک میکنه تا مناسب ترین هدیه رو برای این روز تهیه کنید.

چه هدیه ای به مرد ها ندهیم

اولین پیشنهاد ما اینه که هرگز این هدیه هارو به مرد ها ندید.

– کارت های هدیه مخصوص فروشگاه های خاص هدیه مناسبی نیست . شاید فکر کنید که با این کار می توانید به او کمک کنید که هرچه دلش می خواهد را بخرد اما مردان معمولا وقت و حوصله ی خرید از فروشگاه های خاص راندارند.
– همانطور که هیچ مردی دوست ندارد مادرش برایش لباس زیر بخرد،به همان میزان دوست ندارند که همسر یا نامزدشان ژل حمام شان را انتخاب کنند.
– جوراب و لباس زیر از چیزهایی هستند که مردان خودشان می توانند از پس خریدشان بر بیایند پس نیازی نیست این گونه لباس ها را برای نامزد یا همسرتان بخرید. این قبیل هدایا، مانند: جوراب و لباس زیر که هر سال به او می دهید به عنوان کادوهایی ” کم ارزش ” شناخته می شوند و طرف مقابل احساس می کند که شما برای تهیه آنها هیچ تلاشی نکرده و هیچ زحمتی به خودتان نداده اید؛ همه این نوع کادوها به یک چشم دیده می شوند.
– وسایلی که فقط لحظه ی اول جذابیت دارند. مسواک برقی،چاقوهای مخصوص و وسایل بازی و …. ممکن است در لحظه برای مردان جذاب باشند و باعث شوند حس شوخ طبعی تان را ستایش کنند،اما اغلب این هدیا برای سال ها در گوشه ی اتاق بیشتر مردان خاک می خورند….

نکاتی که هنگام خرید باید دقت کنید.

– حتما به کارایی هدیه فکر کنید
شاید یک خانم از خانه ای پر از گل رز حیرت زده شود اما یک مرد بیش تر از هدیه ای خوشش می آید که بتواند آنرا نگهداری کرده و از آن استفاده کند.

– ببینید همسرتان چه می خواهد
همانطور که می دانید خانم ها زمانی که کادویی را می خواهند معمولا در لفافه به آن اشاره می کنند و سعی می کنند با اشاره غیر مستقیم توجه آقایون را به سمت آن جلب کنند، اما آقایون هیچ علاقه ای به انجام این کار ندارند، آنها دقیقا چیزی را که می خواهند، به زبان می آورند.

– به علایق یک مرد توجه کنید
ما به دنبال خرید کادویی کاربردی برای آقایون هستیم به همین دلیل باید مطمئن شویم که او به آن علاقه دارد. اگر احساس می کنید به ورزش علاقه دارد، می توانید برایش بلیت های یک مسابقه ورزشی را که دیگر در بازار موجود نیستند را خریداری کنید و یا وسایل ورزشی خاطره آمیز ( مثلا توپ فوتبالی که عکس تیم قهرمان مورد علاقه اش روی آن حک شده باشد ) را برایش تهیه کنید.
مردی که باغبانی را دوست داشته باشد، یک وسیله باغبانی و یا یگ گیاه کمیاب، او را بیش از پیش خوشحال خواهد کرد. آیا او به تماشای فیلم علاقمند است؟ شاید یک DVD Player و یا سیستم صوتی دالبی و یا حتی چند تا CD و DVD برایش جالب تر از هر وسیله ی دیگری باشد.

– از هدایای معمولی بپرهیزید

این قانون همانطور که برای خانم ها کاربرد دارد، در مورد آقایون نیز صحت دارد. بیشتر مردم، از جمله آقایون، هیچ ارزشی برای کادوهای رایج و پیش پا افتاده قائل نیستند.

– بهتر است چیز جالبی در هدیه وجود داشته باشد
هر چند تعداد بسیار زیادی از آقایون برای یک کادوی کاربردی ارزش بسیار زیادی قائل می شوند (یک دست لباس کار جدید، لوله آبیاری، و …) اما اگر بخواهیم کلی صحبت کنیم، آقایون بیشتر کادویی را دوست می دارند که برایشان جالب باشد.
البته اینجا یک استثنا هم وجود دارد و مربوط می شود به کسانی که دارای درآمد ثابتی هستند و سن و سالی از آنها گذشته؛ که در این مورد آنها بیشتر چیزی که در حال حاضر به آن نیاز دارند را ترجیح می دهند.
باید چیزی را پیدا کنید که آقایون از آن استفاده کنند، اما در عین حال استفاده کردن از آن نیز برایشان جالب باشد. هدیه شما نباید چیزی باشد که تنها به درد کار بخورد؛ برای مثال اگر برای یک مرد، یک ست کامل جعبه ابزار بخرید، مثل این است که برای یک خانم جارو برقی بخرید، مگر اینکه آقا عاشق مکانیکی باشد و شما هم همان جعبه ابزاری را برایش تهیه کنید که مدتها به دنبالش بوده.

 

گردآوری پلمس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *