loading...

مجله تفریحی پلمس

بازدید : 922


جزیره ایرلند سومین جزیره بزرگ اروپا و 22 امین حوزه آبخیز جهان است که در شمال غربی اروپا واقع شده و شامل ایرلند و ایرلند شمالی است.

دوبلین پایتخت و شلوغ ترین شهر جمهوری ایرلند با بیش از یک میلیون نفر جمعیت است که در حاشیه رودخانه لیفی واقع شده است. دوبلین از سال 1922 پایتخت رسمی جمهوری ایرلند است.

 
 
روی Castle در ایرلند کلیک کنید

اگر 130 کیلومتر در جنوب شرقی دوبلین قدم بزنید ، به قلعه Kilkenny می رسید. قلعه کیلکنی در ایرلند در سال 1195 توسط ویلیام مارشال ساخته شد. این قلعه در محلی مرتفع و مشرف به رودخانه نور بنا شده است. امروز یکی از دلایل اصلی بازدید از شهر کوچک کیلکنی بازدید از قلعه کلیک است.
 

در قرن سیزدهم ، قلعه شچلک با چهار برج مدور در گوشه ها و یک گودال بزرگ یکی از مهمترین پایگاه های دفاعی شهر بود. در سال 1967 ، این اموال به مدت 50 نفر به ساکنان کلیکنی منتقل شد و اکنون قلعه و زمین توسط گالری هنر عمومی ایرلند اداره می شود.

admin یکشنبه 06 مهر 1399 زمان : 20:10 نظرات (0)
بازدید : 709

این فیلم جدیدی است به نام شیشه توسط کارگردان هالیوود. نایت شیمالان در ادامه فیلم قبلی خود یعنی گپ قرار دارد و با بازیگران جیمز مک آوی با بازیگر کوین به تماشای مخاطبان در سینما می پردازد.

کوین تحت تأثیر ابعاد شخصیت های اخلاقی متعدد خود قرار داشت. این جنبه های شخصیت در داستان به عنوان "اعضای گروه ترکان و مغولان" تعریف شد که منجر به وقایع ترسناک در رفتار کوین شد.

از طرف دیگر ، بعد از گذشت سالها ، شخصیت دیوید دان (با بازی بروس ولز) را از فیلم Unbreakable می بینیم که هم اکنون مشاغلی را فراهم می کند که امنیت خانه های شهروندان را فراهم می کند. اما می دانیم که دیوید هرگز بازنشسته نخواهد شد و مخفیانه با جنایت در فیلادلفیا مبارزه خواهد کرد.
عوامل فیلم شیشه ای

بازیگران: جیمز مک آویو ، بروس ویلیس ، آنا تیلور جوی ، سارا پلاسون و ساموئل جکسون
ارسال شده توسط: ام شوالیه شیمالز
مدیر: ام شوالیه شیمالز
تولید شده توسط: ام. نایت شیمالان ، جیسون بلوم ، مارک بنتست ، اشوین راجان
توزیع کننده: جهانی
IMDB: شیشه در IMDB
شیشه فیلم داستان 2019

Glass Story 2019 Glass

شیشه فیلم مرموز و مهیج از سال 2 به کارگردانی ام نایت شیامالان است. شیامالان این فیلم را به عنوان آخرین قدم در سه گانه این سریال در نظر گرفته است.

در طرح داستان ، دیوید دون ، افسر امنیتی به دنبال بیست و چهار شخصیت مختلف کوین وندل کروم ، با استفاده از قدرتهای فوق طبیعی خود ، به اسارت و بازداشت است.

در حالی که نام فیلم به طور مستقیم به نام شیشه اشاره دارد ، این فیلم به خود داروی شیشه اشاره نمی کند. شیشه بیشتر به فکر اوست تا عنوان اولیا.

شیامالان با بیان شخصیت های الیاس به تاثیر شخصیت های ابرقهرمانی در زندگی همه می پردازد. نویسنده قصد دارد اهمیت موجودات خارق العاده را برای ما توضیح دهد.
بررسی فیلم شیشه ای 2 (شیشه ای 2019)

فیلم شیشه ای

ام شیمالان چهار سال گذشته را در جاده بدون ساخت و ساز سپری کرده است. به نظر می رسید تمام پتانسیل هایی که روزگاری نشان داده بود به دنبال حماسه های قبلی خود ، مانند آخرین فیلم آسیاب بادی و پس از زمین ، کاملاً از بین رفت.

اما دوباره با ساخت فیلم شیشه ای ، او به دنبال بازیابی جایگاه خود در فیلمسازی هالیوود است. او دو سال پیش با Split به تقسیم ادامه داد که قوی و هیجان انگیز نبود اما یکی از بهترین فیلم های زمان خود را با گلس ساخته است.

این ویژگی خارق العاده بلافاصله الهام بخش یک گفتگوی عاقلانه بود ، و هواداران به دنبال ویژگی هایی بودند که تازه بر می گردند.

به فیلم های Shimalan نگاه کرد و اکنون در شیشه است. متأسفانه ، اکنون که این کار انجام شد ، ما در شرایطی هستیم که می دانیم پایان خلاقیت شیمالان مزخرف بود. زیرا در حالی که Unbreakable و Split همچنان به عنوان کار خود ادامه می دهند ، کاملاً قابل مشاهده است.
نحوه شروع یک فیلم شیشه ای

حدود دو هفته پس از وقایع تقسیم ، شیشه با دیوید دان (بروس ویلیس) ، پنج سال پس از زنده ماندن در یک کشتی مرگبار و کشف مصونیت بی نظیر او. او با پسرش جوزف (اسپنسر کلارک) در یک شرکت امنیتی منزل کار می کند ، اما مرتباً در خیابان می رود تا یک جنایتکار را پیدا کند و عدالت خود را اجرا کند.
داستان فیلمهای قبلی شیماالیا

یکی از آشوبگران آشکار دیوید کوین وندل کروفت (جیمز مک آووی) ، مردی با هویت متضاد و تمایل جنسی به ربوده شدن زن جوانی است که دارای چهار شخصیت متعارض است.

متأسفانه ، دیوید در این روند دستگیر و به موسسه روانپزشکی هیل یادبود منتقل می شود ، جایی که دکتر الی استپلز (سارا پائولسون) مظنون است که هر دو مورد توهم شدید قرار گرفته اند و با نبوغ شیطانی ، الیاس پرایس یا آقای شیشه آشنا شده است. .

اگر واقعاً امیدوار بودید که این فیلم بتواند دنیا را تغییر دهد و روی اسطوره های ابرقهرمانان گسترش یابد ، باید واقعاً همه این انتظارات را کنار بگذارید ، زیرا این مسخره است که این فیلم به اندازه کافی کوچک برای انجام این کار است.

بخشی از مشکل این است که قربانی ساختار خود می شود ، که در مرحله دوم ریتم فرو می رود ، و هر دو حس اول و سوم را به شدت تقویت می کند.

ما فقط یک درک بسیار محدود از چگونگی استفاده دیوید دان از قدرت خود برای مبارزه با جرم از زمان فیلم Unbreakable را داریم و از طرف دیگر ، شوکه کننده است که چقدر زمان تقابل نهایی پیش بینی شده خود را فراهم می کند.
صحنه های فیلم شیشه ای

درعوض ، بخش اعظم داستان روی دیوارهای یک بیمارستان کاملاً ایمن و مجموعه ای از اتاق های ویژه طراحی شده است که با نگاهی به بودجه می توان حرکتی نسبتاً بد برای فیلم دانست. .

همانطور که واقعاً می خواهید ببینید ، این قهرمانان و شرورهای دنیای واقعی در یک مجموعه خاص از قوانین بازی می کنند.

اما بدتر از این فیلم شیشه ای تلاش شده است که سعی دارد به سؤال خود در مورد این شخصیت ها و توانایی های خارق العاده آنها پاسخ دهد.

اما همه اینها باعث می شود فیلم Glass 2019 به قسمت دوم آن جذاب شود.

شکستن تابو متفاوت بودن و شناخت توانایی های ذاتی در هر زمینه و در هر داستان جذاب است ، اما با ورود فیلم به فینال ، می فهمیم که کارگردان دیگر نتوانسته است بر شخصیت های اصلی غلبه کند و جذابیت قهرمانانه ای را در آن به وجود می آورد. به اینجا ختم می شود

نقاط ضعف فیلم Glas

نکته پایانی باید مورد تأکید قرار گیرد و در حالی که من در این بررسی به چیزی نزدیک نخواهم شد ، نتیجه گیری این فیلم از Eastrail 177 بدتر است.

نه تنها تمام شخصیت های خود را در مکانی وحشتناک می گذارد در حالی که می کوشد یک قطعه زمین را پیدا کند که فقط می توان آن را سخاوتمندانه توصیف کرد ، علاوه بر حماقت بسیار گیج کننده است و رمزگشایی آن نیز دشوار است.

یکی دیگر از نقطه ضعف فیلم متوسط ​​متوسط ​​بروس ویلیس این است که در حالی که مک آویو برای نقش و هیولا سخت کار کرده بود ، دیوید داستان بسیار بدی داشت ، به دور از این احساس که واقعاً چنین بود. یک بازیگر بزرگ بعید به نظر می رسید.

البته ممکن است این تقصیر شیامالان و روشی باشد که وی برای این شخصیت بازی کرده است ، اما هنوز دلیل این نبود که وی را به عنوان یک بازیگر متوسط ​​انتخاب کنید.
موسیقی فیلم شیشه ای 1

این فیلم مانند دو فیلم قبلی از موسیقی خوبی برخوردار است. آقای وست دیلن پنجسون توانست تعادل بین دو فیلم قبلی برقرار کند و البته وقتی صحبت از قسمت هایی از دیوید دان بود ، موضوع عجیب و غریبی که جیمز نیوتن هوارد پیش از این در این فیلم ایجاد کرده بود اصلاح موهایش بود.

admin پنجشنبه 07 آذر 1398 زمان : 14:31 نظرات (0)
بازدید : 675

این ایستگاه بعدی توقف برای شاهزاده اندرو (59) است: ملکه الیزابت دوم (93) جشن برنامه ریزی شده برای 60 سالگی خود را لغو کرد. در عوض ، فقط باید یک وعده شام ​​کوچک در حلقه خانواده باشد. این توسط مجله برچسب زنی بریتانیا "دیلی آینه" گزارش شده است.

قرار بود مهمانی بزرگی برگزار شود. گفته می شود مانند تولد 60 سالگی پرنس چارلز در سال 2008 ، چند صد مهمان دعوت شده اند. این پیامد بعدی مصاحبه بی وصف پرنس اندرو در مورد رسوائی سوءاستفاده در مورد جفری اپشتین (1953-2013) است. دیروز شنبه گزارش شده بود که این فرد 59 ساله مجبور به ترک دفتر خصوصی خود در کاخ باکینگهام شده است.

بنا به درخواست ملکه ، دبیر خصوصی شاهزاده اندرو ، آماندا تیرسک گزارش شد که کلاه خود را برداشته است. گفته می شود وی نیروی محرکه مصاحبه بی بی سی بوده است. پیش از این ، اندرو از تمام وظایف عمومی خود استعفا داده بود.

در رسوایی اپستین ، اندرو به داشتن رابطه جنسی با یک 17 ساله متهم شده است. به نوشته روزنامه دیلی میرور ، فدرال رزرو ایالات متحده می خواهد یک بررسی رسمی را با این فرد 59 ساله آغاز کند ، که در آن باید درگیری وی در این پرونده برجسته شود. یک منبع نامشخص به روزنامه گفت که اندرو "دوست دارد همکاری کند".

admin دوشنبه 04 آذر 1398 زمان : 18:41 نظرات (0)
بازدید : 1453

نو عروس نوزده ساله که فقط یک هفته از مراسم ازدواجش می گذشت  با طرح و اجرای نقشه ای بوسیله همدستان خود همسرش را به قتل رساند.ناگفته نماند که تازه عروس از مدتها قبل با یکی از همدستان خود ارتباط پنهانی داشته است.

ساعت 13 و 30 دقیقه پنجشنبه گذشته مردی در حال بازگشت به خانه اش بود که در جنگل های منابع طبیعی میان روستای ده رضا و حسین آباد در اطراف شهرستان ریگان استان کرمان متوجه مردی شد که روی تپه افتاده و حرکت نمی کند.مرد روستایی وقتی به وی نزدیک شد، مشاهده کرد مردی جوان غرق در خون بوده و جان خود را از دست داده است. او بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع داد و دقایقی بعد تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی راهی محل قتل شدند.
 
کارآگاهان پس از تحقیقات مقدماتی در حال انتقال جسد مرد جوان به پزشکی قانونی بودند که مردی به آنها نزدیک شد و ادعا کرد، مقتول فرزند او به نام شهروز است.
با تحقیق از خانواده مقتول مشخص شد او روز حادثه خانه را همراه همسرش ترک کرده، اما ساعاتی بعد زن جوان تنها به خانه بازگشته و ادعا کرده شهروز وی را تنها گذاشته و به مکان نامعلومی رفته است بنابراین با وجود غیبت طولانی داماد جوان، خانواده اش در جستجوی وی بودند که از طریق اهالی روستا مطلع شدند جسد او حوالی روستا کشف شده است.
با ثبت اظهارات این خانواده، تازه عروس نوزده ساله مورد بازجویی قرار گرفت و اظهارات متناقضی را بیان کرد و مدعی شد:روز حادثه قرار بود برای تفریح به خارج از روستا برویم، اما در میانه راه دعوایمان شد و من به خانه بازگشتم و دیگر از شهروز خبری ندارم. نمی دانم او با چه انگیزه ای و از سوی چه کسی کشته شده است.
کارآگاهان با توجه به اظهارات متناقض این زن، به وی ظنین شده و احتمال دادند او از ماجرای مرگ شوهرش اطلاع داشته باشد، بنابراین وی را با دستور قضایی دستگیر کردند. نوعروس در ادامه بازجویی های پلیسی سکوتش را شکست و گفت دو مرد در کشتن شوهرش نقش داشته اند.
مینا در اظهاراتش گفت:من علاقه ای به شوهرم نداشتم و به اجبار خانواده ام با او عقد کردم. از شش ماه قبل با یکی از پسران روستایمان ارتباط پنهانی دارم و گاهی با هم گفت وگو می کردیم. در ادامه ارتباطمان او متوجه شد به شوهرم علاقه ای ندارم و به این ترتیب در جریان ماجرای زندگی ام قرار گرفت. در این مدت علاقه ای میان ما شکل گرفت و دیگر حاضر نبودم به زندگی با شهروز ادامه دهم. هر کاری کردم، شوهرم راضی به طلاق نشد و سرانجام پس از اجبارهای خانواده ام یک هفته قبل از قتل، زندگی مشترکم را با شهروز آغاز کردم.
این تازه عروس ادامه داد:همچنان بامرد مورد علاقه ام تلفنی حرف می زدم و او را در جریان زندگی ام قرار می دادم. چند بار از شوهرم خواستم مرا طلاق دهد، اما توجهی به خواسته ام نمی کرد. تصمیم گرفتم شوهرم را بکشم تا از ادامه زندگی با وی خلاص شوم. موضوع را با مرد مورد علاقه ام در میان گذاشتم که او قبول کرد در اجرای این نقشه مرا کمک کند. روز حادثه به بهانه تفریح از شوهرم خواستم مرا به حومه روستا ببرد.
متهم یادآور شد:زمانی که به تپه ای در حوالی روستا نزدیک شدیم، مرد مورد علاقه ام و دوستش در آنجا منتظرمان بودند. دقایقی از حضورمان نگذشته بود که با شوهرم مشاجره کردم و آنها با شنیدن صدایم متوجه شدند اکنون باید دست به کار شوند.
بنابراین زمانی که من از شوهرم فاصله گرفتم آنها به وی نزدیک شده و با قمه زخمی اش کردند. شوهرم در حالی که زخمی شده بود، سعی کرد از دست آنها فرار کند که موفق نشد و دو مرد جوان با چوبدستی، شهروز را بشدت کتک زده و او را در حالی که زخمی بود همان جا رها و سه نفری فرار کردیم. ساعاتی بعد که همراه خانواده همسرم به محل حادثه آمدیم، متوجه شدم شوهرم مرده است.
رئیس حوزه قضایی دادگستری شهرستان ریگان در این باره گفت:با اعتراف متهم زن، دو همدست وی که عاملان جنایت بودند تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و یک روز بعد از حادثه مخفیگاهشان شناسایی و با ورود به آنجا هر دو نفر دستگیر شدند.
متهمان با انتقال به پلیس آگاهی به کشتن تازه داماد اعتراف کرده و گفتند دستور قتل را از نوعروس گرفته بودند.
قربان شاهینی افزود:با صدور قرار قانونی برای متهمان، آنها همراه کارآگاهان جنایی به محل حادثه اعزام شده و در آنجا صحنه جنایت را بازسازی کرده سپس روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از این سه متهم ادامه دارد.
admin یکشنبه 17 مرداد 1395 زمان : 12:40 نظرات (2)
بازدید : 2084

گلشیفته فراهانی در سال 1362 در تهران به دنیا اومده. اسم شناسنامه ایش رهاورد فراهانیه. بازی در سینما رو از سال 1376 با فیلم درخت گلابی شروع کرد. همچنین در فیلم های دیگه ای از جمله: بوتیک، اشک سرما، زمانه، سنتوری، به نام پدر، میم مثل مادر، گیس بریده و درباره الی  ایفای نقش کرده.

آیا گلشیفته به ایران برمی گرده؟

افتخارات گلشیفته فراهانی

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۷۶ – برای فیلم درخت گلابی

برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن از هشتمین دوره جشن خانه سینما – برای فیلم اشک سرما

جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بزرگ سه قاره در نانت فرانسه – برای فیلم بوتیک

آیا گلشیفته به ایران برمی گرده؟

آیا گلشیفته به ایران برمی گرده؟

گلشیفته فراهانی بازیگر معروف ایرونی به دلیل تصمیمات خارج از عرف و برهنه شدن جلوی دوربین فیلم‌ها و مجلات، یکی از جنجالی ترین بازیگرای مهاجرت کرده ایرانه.
ایشون که  در فیلم کارگردان سرشناس جهانی، جیم جارموش حضور داشتن و در تئاتری فرانسوی ایفای نقش می‌کنن، به تازگی مصاحبه ای با “فرانس اینتر” داشتن.

گلشیفته در این مصاحبه به “فرانس اینتر” در مورد ژست برهنه شدنش در فیلم گفت: « زمانی که این کار را کردم، می‌خواست بگم که به این صورت نگاه کنید و به این بدن نگاه کنید: “آیا من خطرناکم؟ آیا احساس خطر می‌کنید؟ آیا من شما را تهدید می‌کنم؟ اگه اینطوره، به این نگاه کنید، خیلی خوب به این نگاه کنید، برای شما خوبه.” »

گلشیفته فراهانی در مورد برهنه شدن در فیلم ها گفت که اون موقع خیلی عصبانی بوده، و دیگه چنین کارهایی نمی‌کنه.

جالبه بدونید هفته گذشته علی مطهری گفته بود: اگر حتی خانم گلشیفته فراهانی هم توبه کند هیچ اشکالی ندارد و می‌تواند برگردد به دامان اسلام البته این را باید از فقها سؤال کنیم ولی فکر می‌کنم هر گناهی قابل توبه کردن است.

حالا باید دید خانم  گلشیفته به توصیه مطهری گوش میده یا نه؟

admin دوشنبه 11 مرداد 1395 زمان : 0:37 نظرات (1)
بازدید : 2116

لامپ

 

حتما این روزها خبر داغ خارج کردن لامپ از واژن یک زن ایرانی را شنیده اید.

بهتر است این مقاله را بخوانید تا بدانید عامل اصلی آن چه بوده است؟

admin چهارشنبه 16 مهر 1393 زمان : 11:20 نظرات (1)
بازدید : 3708

عکس العمل ها به پخش ویدئو  خارج کردن لامپ از واژن

متاسفانه انتشار ویدیوی بیرون آوردن یک لامپ از واژن یک خانم ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، این روزها به بحثی داغ در میان کاربران این شبکه‌ها تبدیل شده است. با توجه به مکالماتی که در این ویدیو شنیده می‌شود، به نظر می‌رسد که توسط تیم حاضر در اتاق عمل به منظور تهیه یک فیلم آموزشی برای دانشجویان پزشکی فیلم‌برداری شده است. در فیلم نشان داده می‌شود که تیم پزشکی چگونه یک لامپ که درون واژن بیمار است را بیرون می‌آورند. این که چگونه این فیلم در شبکه یوتیوب قرار گرفته، معلوم نیست. کاربران شبکه‌های اجتماعی کلیدواژه #لامپ را برای صحبت در این باره برگزیده‌اند.

admin دوشنبه 14 مهر 1393 زمان : 12:59 نظرات (0)
بازدید : 1271

وقتی حامد بهداد مانکن می شود

کارگردان و نویسنده فیلم سینمایی «مانکن شدن» از شروع دوباره روند تولید این فیلم با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی خبر داد. 

شاهرخ بحرالعلومی با بیان مطلب فوق اظهار داشت، «مانکن شدن» قرار بود 2 سال قبل ساخته شود اما به دلیل افزایش ناگهانی قیمت دلار هزینه‌ تولید 3 برابر شد به همین دلیل تولید پروژه با وقفه روبرو شد اما به تازگی مرکز گسترش پس از خواندن نسخه اصلاح شده فیلمنامه موافقت خود را با مشارکت در تولید اعلام کرده است.

admin یکشنبه 13 مهر 1393 زمان : 18:08 نظرات (0)
بازدید : 2352

مراسم عروسی جورج کلونی + تصاویر

جورج کلونی (به انگلیسی: George Timothy Clooney) (زادهٔ ۶ مه، ۱۹۶۱ در ایالت کنتاکی) بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی برندهٔ جایزه اسکار و گلدن گلوب است.

جرج کلونی در سال ۲۰۰۵ برای فیلم سیریانا جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۳ موفق شد جایزه اسکار بهترین فیلم را، برای تهیه‌کنندگی فیلم آرگو دریافت نماید. وی تنها کسی است، که موفق شده تابه‌حال در ۶ رده مختلف، برنده جایزه اسکار شود!

admin یکشنبه 13 مهر 1393 زمان : 15:16 نظرات (0)
بازدید : 211146

خایه گوسفند

خایه به بیضه گوسفند یا گاو گفته می‌شود. دنبلان (خایه) غده‌ای سفید و پر چربی است که وزن آن به ۱۰۰ گرم می‌رسد. در خاورمیانه و کشورهای مدیترانه‌ای دنبلان را به عنوان خوراک تهیه می‌کنند. در کشورهای دیگر دنبلان گاو پرطرفدار است.

 

admin یکشنبه 13 مهر 1393 زمان : 13:32 نظرات (5)
بازدید : 857

عکس جواد عزتی در کنار مهدی هاشمی

محمدجواد عزتی (زاده ۲۰ دی ۱۳۶۰) بازیگر اهل ایران و فارغ‌التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است.

وی در مجموعه‌های مثل هیچ‌کس، کمربندها را ببندیم، باغ مظفر، سه دونگ، سه دونگ، مرد هزارچهره، چاردیواری، لطفا دور نزنیم...، دست بالای دست، دردسرهای عظیم و قهوه تلخ ایفای نقش کرده است. همچنین وی در فیلم طلا و مس ایفای نقش کرده است.

admin جمعه 11 مهر 1393 زمان : 23:17 نظرات (0)
بازدید : 866

درگیری های ارتش عراق با تروریست های داعش

 

درگیری های ارتش عراق با تروریست ها در مناطق مختلف ادامه دارد و نیروی هوایی مواضع تروریست ها را هدف حملات خود قرار می دهند.

وی افزود: به دنبال توقف موقت حملات هوایی ارتش به مواضع تروریست ها در برخی مناطق، آنان با استفاده از این فرصت مقر فرماندهی عملیات استان الانبار را با شلیک گلوله های خمپاره هدف قرار دادند و پس از آن نیروی هوایی ارتش، محل شلیک خمپاره ها را هدف قرار داد.

admin پنجشنبه 10 مهر 1393 زمان : 22:34 نظرات (0)
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 78
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 110
 • آی پی دیروز : 159
 • بازدید امروز : 319
 • باردید دیروز : 540
 • گوگل امروز : 8
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 859
 • بازدید ماه : 2,035
 • بازدید سال : 75,551
 • بازدید کلی : 715,333

 • نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  موبایل :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد