loading...

مجله تفریحی پلمس

امروزه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی خیلی پیچیده و مهم شده است. در حالی که هر کسی می‌ تواند از آپلود کردن ویدئو در یوتیوب برای سرگرمی لذت ببرد ، اما زمانی که شما می‌ خواهید درآمد خود را از

روش های کسب درامد از شبکه ی اجتماعی یوتوب

امروزه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی خیلی پیچیده و مهم شده است.

در حالی که هر کسی می‌ تواند از آپلود کردن ویدئو در یوتیوب برای سرگرمی لذت ببرد ، اما زمانی که شما می‌ خواهید درآمد خود را از محتوای خود به دست آورید قضیه متفاوت خواهد بود. اگر در مورد صرف زمان جدی در مسیر خود فکر می‌ کنید ، احتمالا در این فکر بودید که چطور می‌ توانید در یوتیوب پول بسازید.

حقیقت این است که تعداد اندکی از افراد میلیون ها دلار در یوتیوب دریافت می کنند. با این حال ، به عنوان یک YouTuber ، چندین گزینه برای کسب درآمد از محتوای خود دارید. بیایید نگاهی به نحوه کسب درآمد در یوتیوب با فهرست محبوبترین روشها ببریم.

کسب در آمد از یوتوب

۱٫ تبلیغات در یوتوب

مانند بسیاری از خدمات رایگان ، یوتیوب نیز با تبلیغات کار می‌ کند و اداره می شود (مگر اینکه شما هزینه  YouTube premium را بپردازید). قبل از این که بیشتر فیلم‌ ها را تماشا کنید ، و گاهی در میان کلیپ ها ، باید یک تبلیغ کوتاه را تماشا کنید. مقداری از این پول‌ ها به کانال داده شده و بقیه به خود یوتیوب می رسد

یوتیوب دستورالعمل های خاصی برای زمانی که کانال شما واجد شرایط برای کسب درآمد است ( یعنی تبلیغات در ویدیو های شما نشان داده می شود ). در زمان نوشتن ، YouTube نیاز به یک کانال دارد که طی ۱۲ ماه گذشته ۴۰۰۰ ساعت تماشا داشته باشد ، به علاوه ۱۰۰۰ مشترک ، برای کسب درآمد. برای جزئیات بیشتر به صفحه مرورگر YouTube Partner Program مراجعه کنید.

این بدان معنی است که شما نمیتوانید از آگهی های تبلیغاتی پول بدست آورید تا زمانی که شروع به ساختن یک فانکشن کنید. هنگامی که واجد شرایط هستید، می خواهید از استودیوی خالق خود دیدن کنید، سپس روی برگه Channel در سمت چپ کلیک کنید. در وضعیت و ویژگی ها ، برای فعال شدن ، گزینه فعالسازی تحت کسب درآمد را انتخاب کنید.

از آنجا ، شما باید حساب AdSense خود را پیوند دهید، انتخاب کنید چه نوع تبلیغاتی را که می خواهید در ویدیو هایتان داشته باشید ، و از طریق بازبینی.

فرمول تبلیغات در یوتوب

متاسفانه ، هیچ فرمول ساده ای برای چگونگی ایجاد تبلیغات از طریق آن وجود ندارد. این بستگی به تعداد افرادی که آگهی کامل دارند، تعداد بازدیدکنندگان از آگهی مسدود کننده و عوامل دیگر استفاده می کند. علاوه بر این ، طی چند سال اخیر ، YouTube با مشکلات زیادی روبرو بوده است که تبلیغ آن ها را از پلتفرم کشف کرده است. این به دلایل مختلف منجر به فیلم سازی سایت شده است.

به طور کلی ، این بدان معنی است که وقتی شروع می کنید، درآمد آگهی تضمین نمی شود. برای مقابله با مسائل مربوط به کسب درآمد YouTube ، بسیاری از سازندگان به دنبال روش های دیگر برای کسب درآمد در یوتیوب هستند.

۲٫ قرار دادن محصول در یوتوب

قرار دادن محصول یک تکنیک تبلیغاتی قدیمی است که در نمایش های تلویزیونی و فیلم ها رایج است و همچنین برای ساخت پول از طرف YouTube نیز کار میکند. در اصل، استفاده از مارک های خاص به منظور ارتقاء آنها، جلب می شود. به عنوان مثال ، یک فیلم از Sony Pictures ممکن است شامل افرادی باشد که PlayStation را در یک تلویزیون سونی پخش می کنند.

در کانال YouTube شما ممکن است بتوانید یک قرارداد مربوط به قرار دادن محصول با یک شرکت مرتبط با نوع محتوایی که تولید می کنید ، حمله کنید. مطمئنا، قبل از اینکه یک نام تجاری بخواهید با شما تبلیغ کنید ، به احتمال زیاد باید یک پیروزی ایجاد کنید.

قرار دادن محصول لازم نیست کل تمرکز ویدیو شما باشد – فقط بخشی از آن است. ذکر کردن یا استفاده از نام تجاری در ویدیوی خود به شیوه ای طبیعی، همه چیز مورد نیاز است. ویدئوی Rhett and Link که در بالا قرار گرفته است ، نمونه ای از قرار دادن محصول است که به خوبی انجام می شود، زیرا ویدیو موسیقی از طرف ارتقاء Buick است.

این یک تاکتیک تبلیغاتی جامع است ، زیرا مردم نمی توانند آن را از بین ببرند. علاوه بر این ، تماشاگران اغلب احساس ارتباط با سازندگان محتوا مورد علاقه خود را دارند. این به اصطلاح به توصیه های شما اعتبار بیشتری می دهد ، اما شما باید مراقب باشید که این کار سبب نگرانی نمی شود.

اگر مشخص نکنید که برای ارتقاء پرداخت کرده اید یا واقعا محصولی را که در حال بررسی آن هستید دوست ندارید، ممکن است نظر شما بین شما را تحت تاثیر قرار دهد. خوشبختانه، یوتیوب دارای کادر انتخابی است که به شما امکان می دهد افراد ویدیو را حاوی محتوای حمایت شده بدانند

کسب در آمد از یوتوب

۳٫ فیلم های حمایت شده یا اسپانسری

فیلم های حمایت شده شبیه به قرار دادن محصول هستند ، اما با چند تفاوت اصلی. در حالی که قرار دادن محصول شامل یکپارچه سازی یک نام تجاری به یک ویدیو موجود می شود ، یک ویدیو حمایت شده به طور کامل بر اساس یک برند متکی است.

برای مثال ، اگر شما یک کانال بازی ( یکی از انواع محبوب ترین کانال های YouTube ) را اجرا کنید ، یک توسعه دهنده ممکن است به شما برای ایجاد یک ویدئو در مورد بازی خود نزدیک شود. از آنجا که احتمالا این بازی را در غیر این صورت بازی نخواهید کرد، بیننده ها می دانند که توسعه دهنده شما را برای ساختن ویدیو پرداخت می کند.

حامیان مالی نیز در فرم های کمتر دشوار قرار می گیرند. بسیاری از YouTuber ها شامل یک پیام کوتاه حمایت کننده در آغاز فیلم های خود هستند. این اساسا یک تبلیغ سریع برای نام تجاری است که جدا از تبلیغات YouTube است. گاهی اوقات این شامل یک کد تخفیف برای بینندگان برای صرفه جویی در کمی از پول اگر آنها ثبت نام برای خدمات.

مانند قرار دادن محصول ، ویدیوهای حمایت شده یک جایگزین خوب برای در آوردن پول هستند ،اما شما باید مراقب آن‌ها باشید. اگر به اندازه واقعی نباشید، شنوندگان شما ممکن است این ویدئو را دوست نداشته باشند و دیگر فیلم های شما را دنبال نکنند. به این ترتیب ، باید سعی کنید از محتوای حمایت شده تبلیغاتی که هرگز مورد استفاده واقع شده یا تأیید نکرده اید جلوگیری کنید.

کسب در آمد از یوتوب

۴٫ لینک های وابسته در یوتوب

احتمالا نام لینک‌ های وابسته را شنیده‌ اید ، چرا که بسیاری از وب سایت‌ ها از وابستگان خود برای کسب درآمد استفاده می‌ کنند. اساسا ، لینک‌ های وابسته به شما اجازه می‌ دهند که یک URL منحصر به فرد را به یک وب سایت ایجاد کنید. زمانی که کسی از این لینک پیروی می‌ کند و یک محصول خریداری می‌ کند ، درصد کمی از فروش را به دست می‌ آورید.

راه‌ اندازی این پروژه‌ ها بسیار آسان است و نیازی به معاملات ضمانت شده از برند ها ندارد. اگر شما در مورد یک محصول خاص در ویدئو خود صحبت کنید ، می‌ توانید یک لینک وابسته به صفحه آمازون خود را در زیر ویدیو کپشن کنید. یا می‌ توانید یک لینک وابسته به خدمات مانند Audible اضافه کنید ، در صورتی که کسی تصمیم بگیرد ثبت نام کند هزینه ای نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

لینک های وابسته یک منبع منفعل درآمد خوب هستند. پس از همه ، اگر کسی در حال خرید یک محصول به هر حال ، آن را برای آنها در صورتی که آن ها را از طریق پیوند وابسته خود را خریداری، هیچ گونه تفاوت. مانند روش های دیگر ، ایده خوبی است که به طور واضح وقتی لینک لینک های وابسته به مخاطبان خود را در بر می گیرید افشا شود.

۵٫ تامین مالی از طرفداران / اشتراک

بسیاری از آن‌ ها به عنوان یک راه جایگزین برای کسب درآمد تبدیل به حمایت مالی از طرفداران شده‌ اند. این شامل پیوستن به یک سرویس مانند Patreon یا SubscribeStar است که به طرفداران اجازه می‌ دهد هر ماه مقداری پول برای پشتیبانی از کانال‌ های مورد علاقه خود اهدا کنند.

اکثر سازندگان که از خدماتی مانند این استفاده می کنند ، در حقیقت پشتیبانی از طرفداران خود را از سطوح پاداش دریافت می کنند. شما ممکن است نام آنها را در انتهای هر ویدئو بنویسید ، هر ماه یک چت ویدیویی با آنها داشته باشید یا کلیپ های پشت صحنه را ارائه دهید. این یک راه عالی برای اتصال بزرگترین طرفداران با کانال های مورد علاقه خود است و یک فرم نسبتا ثابت درآمد را که بر روی تبلیغات متکی نیست، فراهم می کند.

در حال حاضر یوتیوب روش خود برای انجام این کار را از طریق ویژگی عضویت کانال ارایه می‌ دهد. هنگامی که کانال شما با دستورالعمل‌ های خاصی آشنا می‌ شود ، شما می‌توانید به بینندگان اجازه دهید تا از طریق یوتیوب برای چند شغل ، از شما حمایت مالی کنند. اگر ترجیح می‌ دهید این کار را در یوتیوب انجام دهید به شما بستگی دارد.

۶٫ فروش کالا

یکی دیگر از گزینه های کسب درآمد ، ایجاد محصولات برای فروشندگان طرفداران شما است. وبسایت هایی مانند TeePublic به شما امکان ایجاد طرح های سفارشی برای تی شرت ، هنر دیواری ، لیوان ها و موارد دیگر را می دهد. بسیاری از سازندگان طرح هایی را از فتوشاپ های محبوب ، جوک ها یا هنر از فیلم های خود ارائه می دهند.

هنگامی که برخی طراحی‌ های جالب را ایجاد کردید ، بگذارید بینندگان در چند ویدیو در مورد آن‌ ها بدانند. لینک مربوط به صفحه مربوطه را در توصیفات ویدئویی خود قرار دهید ، و هر کسی که علاقه‌ مند باشد می‌ تواند از شما حمایت کند.

در حالی که گزینه های کسب درآمد زیادی در اختیار شما قرار می گیرید ، به یاد داشته باشید که کسب پول از یوتیوب آسان نیست. برای ساختن بیننده مورد نیاز برای تبلیغات ، حمایت مالی و غیره، برای مدت زمان طولانی باید محتوایی با کیفیت تولید کنید.

اگر شما تازه شروع به کار کردید ، بر روی ساخت فیلم‌ های عالی تمرکز کنید و کاری را که می‌ توانید در YouTube قرار دهید ، انجام دهید. و خوشبختانه ، در طول زمان ، مخاطبین شما خواهند آمد. سپس می‌ توانید عمیق‌ تر به این گزینه‌ های کسب درامد نگاه کنید زمانی که کانال شما محبوب‌ تر خواهد شد.

درباره موفقیت ,
admin بازدید : 751 دوشنبه 27 خرداد 1398 زمان : 20:11 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 78
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 13
 • آی پی دیروز : 49
 • بازدید امروز : 78
 • باردید دیروز : 167
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 847
 • بازدید ماه : 1,906
 • بازدید سال : 36,096
 • بازدید کلی : 675,878

 • نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  موبایل :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد