close
دانلود آهنگ جدید
مجله تفریحی پلمس - 3

مجله تفریحی پلمس

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
  • نویسنده :
  • بازدید : 99 مشاهده

نظر شما هنگام ورود به کافی شاپ چیست؟ آیا باید در نظر داشته باشید که آیا به راحتی می توانید در فضا حرکت کنید؟ شاید شما به عنوان یک کارمند بالقوه با CV خود وارد شوید. آیا باید در نظر بگیرید که آیا به دلیل اختلال در مورد شما تبعیض قائل می شوید؟

برای بسیاری از افراد ، این سؤالات رخ نمی دهد. اما برای افراد معلول و معلولیت بخشی از زندگی روزمره است.

در ادامه بخوانید که چگونه کافی شاپ ها می توانند به دسترسی دسترسی پیدا کنند و چگونه می توانید فضای خود را برای افراد دارای معلولیت و اختلالات بهبود بخشند.

ادامه مطلب
  • نویسنده :
  • بازدید : 113 مشاهده

رشد باریستاها به سمت مدیران بسیار شبیه به قهوه است. شما فقط می توانید بسیاری از گیلاس ها را انتخاب کرده و با تجهیزات دیگری که در دسترس دارید فرآوری کنید: احتمال وجود دارد ، شما مقداری قهوه درست کرده اید. همینطور با مدیران اما اگر مراقب و فکر خود را در این فرآیند قرار دهید ، اگر انواع و اقسام و انواع شخصیت را در نظر بگیرید و اگر با یک هدف در ذهن پردازش و پیشرفت کنید ، ممکن است تازه به یک مدیر 90+ دست پیدا کنید.

و من باید بدانم در مصاحبه برای اولین کار قهوه خودم ، من به مدیریت ابراز علاقه کردم. بعد از دو ماه کار سخت ، من خودم را ثابت کردم و مدیریت فروشگاه را بر عهده داشتم. دو ماه بعد از آن ، من از آنجا که مالک به حالت دیگری رفته بود ، من محل زندگی خودم را اداره کردم. سپس تعویض خود را تمرین کردم که خودم نیز آماده حرکت شدم. و من از آن زمان تاکنون مدیران زیادی را آموزش داده ام.

پس چه چیزی یاد گرفتم؟ بسیار زیاد است ، اما به ویژه چهار چیز وجود دارد که قسم می خورم.

ادامه مطلب
خريد بزرگ کننده آلت تناسلي