close
دانلود آهنگ جدید
مجله تفریحی پلمس - 4

مجله تفریحی پلمس

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
  • نویسنده :
  • بازدید : 117 مشاهده

یک باریستای تخصصی مسئولیت زیادی دارد. آنها دستهایی هستند که در هر فنجان قهوه ای که در آن سرو می شوند طعم های اصلی را به وجود می آورند. آنها غالباً باید صدای تولید کنندگان باشند و داستان این نوشیدنی را بیان کنند و چرا اهمیت دارند.

بارها و بارها ، آنها وظیفه برانگیختن روابط عاشقانه شخص با قهوه مخصوص را بر عهده دارند.

در اوایل سال جاری ، من در سفر قهرمان قهوه آلی 2018 با Agnieszka Rojewska قهرمان جهانی Barista (WBC) آشنا شدم. ما به مدت یک هفته سفر به کلمبیا با چند قهرمان قهوه دیگر رفتیم ، جایی که بینش دست اول را در زمینه تولید قهوه کلمبیا ، فرآوری ، فرهنگ قهوه و موارد دیگر کسب کردیم. به عنوان بخشی از این سفر ، ما از برخی از مزارع خاص قهوه کشور ، از جمله هاسیده ال البراژ و فینکا ال پاراسیسو در ناریوو ، فینکا مونتبلانکو در هویلا ، و لا پالما ی ال توکان در کوندینامارکا بازدید کردیم.

در حالی که آنجا بودم ، از این فرصت استفاده کردم تا از آگنیسکا سؤال کنم: نقش اصلی باریستای تخصصی چیست؟ و چگونه baristas می تواند آن را به خوبی انجام دهد؟

ادامه مطلب
  • نویسنده :
  • بازدید : 143 مشاهده

سازمان ملل متحد می گوید: "یمن به بزرگترین بحران بشردوستانه در جهان تبدیل شده است." همچنین کشوری است که قهوه را تقریباً 500 سال در جهان صادر کرده است. اما امروزه ، تولید کنندگان قهوه این کشور با سخت ترین شرایط زندگی در جهان روبرو هستند.

صنعت قهوه چه مسئولیتی در حمایت از کشاورزان یمنی دارد؟ چالش های پیش روی آنها چیست؟ و چگونه شرکت های قهوه می توانند این مشکلات را برطرف کنند؟

ادامه مطلب
خريد بزرگ کننده آلت تناسلي