مجله تفریحی پلمس - 5

مجله تفریحی پلمس

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
  • نویسنده :
  • بازدید : 197 مشاهده

رشد باریستاها به سمت مدیران بسیار شبیه به قهوه است. شما فقط می توانید بسیاری از گیلاس ها را انتخاب کرده و با تجهیزات دیگری که در دسترس دارید فرآوری کنید: احتمال وجود دارد ، شما مقداری قهوه درست کرده اید. همینطور با مدیران اما اگر مراقب و فکر خود را در این فرآیند قرار دهید ، اگر انواع و اقسام و انواع شخصیت را در نظر بگیرید و اگر با یک هدف در ذهن پردازش و پیشرفت کنید ، ممکن است تازه به یک مدیر 90+ دست پیدا کنید.

و من باید بدانم در مصاحبه برای اولین کار قهوه خودم ، من به مدیریت ابراز علاقه کردم. بعد از دو ماه کار سخت ، من خودم را ثابت کردم و مدیریت فروشگاه را بر عهده داشتم. دو ماه بعد از آن ، من از آنجا که مالک به حالت دیگری رفته بود ، من محل زندگی خودم را اداره کردم. سپس تعویض خود را تمرین کردم که خودم نیز آماده حرکت شدم. و من از آن زمان تاکنون مدیران زیادی را آموزش داده ام.

پس چه چیزی یاد گرفتم؟ بسیار زیاد است ، اما به ویژه چهار چیز وجود دارد که قسم می خورم.

ادامه مطلب
  • نویسنده :
  • بازدید : 199 مشاهده

یک باریستای تخصصی مسئولیت زیادی دارد. آنها دستهایی هستند که در هر فنجان قهوه ای که در آن سرو می شوند طعم های اصلی را به وجود می آورند. آنها غالباً باید صدای تولید کنندگان باشند و داستان این نوشیدنی را بیان کنند و چرا اهمیت دارند.

بارها و بارها ، آنها وظیفه برانگیختن روابط عاشقانه شخص با قهوه مخصوص را بر عهده دارند.

در اوایل سال جاری ، من در سفر قهرمان قهوه آلی 2018 با Agnieszka Rojewska قهرمان جهانی Barista (WBC) آشنا شدم. ما به مدت یک هفته سفر به کلمبیا با چند قهرمان قهوه دیگر رفتیم ، جایی که بینش دست اول را در زمینه تولید قهوه کلمبیا ، فرآوری ، فرهنگ قهوه و موارد دیگر کسب کردیم. به عنوان بخشی از این سفر ، ما از برخی از مزارع خاص قهوه کشور ، از جمله هاسیده ال البراژ و فینکا ال پاراسیسو در ناریوو ، فینکا مونتبلانکو در هویلا ، و لا پالما ی ال توکان در کوندینامارکا بازدید کردیم.

در حالی که آنجا بودم ، از این فرصت استفاده کردم تا از آگنیسکا سؤال کنم: نقش اصلی باریستای تخصصی چیست؟ و چگونه baristas می تواند آن را به خوبی انجام دهد؟

ادامه مطلب
خريد بزرگ کننده آلت تناسلي