close
دانلود آهنگ جدید
مجله تفریحی پلمس - 5

مجله تفریحی پلمس

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

این ایستگاه بعدی توقف برای شاهزاده اندرو (59) است: ملکه الیزابت دوم (93) جشن برنامه ریزی شده برای 60 سالگی خود را لغو کرد. در عوض ، فقط باید یک وعده شام ​​کوچک در حلقه خانواده باشد. این توسط مجله برچسب زنی بریتانیا "دیلی آینه" گزارش شده است.

قرار بود مهمانی بزرگی برگزار شود. گفته می شود مانند تولد 60 سالگی پرنس چارلز در سال 2008 ، چند صد مهمان دعوت شده اند. این پیامد بعدی مصاحبه بی وصف پرنس اندرو در مورد رسوائی سوءاستفاده در مورد جفری اپشتین (1953-2013) است. دیروز شنبه گزارش شده بود که این فرد 59 ساله مجبور به ترک دفتر خصوصی خود در کاخ باکینگهام شده است.

بنا به درخواست ملکه ، دبیر خصوصی شاهزاده اندرو ، آماندا تیرسک گزارش شد که کلاه خود را برداشته است. گفته می شود وی نیروی محرکه مصاحبه بی بی سی بوده است. پیش از این ، اندرو از تمام وظایف عمومی خود استعفا داده بود.

در رسوایی اپستین ، اندرو به داشتن رابطه جنسی با یک 17 ساله متهم شده است. به نوشته روزنامه دیلی میرور ، فدرال رزرو ایالات متحده می خواهد یک بررسی رسمی را با این فرد 59 ساله آغاز کند ، که در آن باید درگیری وی در این پرونده برجسته شود. یک منبع نامشخص به روزنامه گفت که اندرو "دوست دارد همکاری کند".

  • نویسنده :
  • بازدید : 40 مشاهده

زندگی عاشقانه کریستن استوارت از روزهای روبرت پتینسون ، که به دلیل اختلافات روپرت سندرز متوقف شد ، موضوع داغی بود. وی از آن زمان با زیبایی هایی از جمله استلا ماکسول و سنت وینسنت در ارتباط بوده است و هم اکنون عاشق فیلمنامه نویسی است. (گرافیک: کوین لمرز برای سرگرمی یاهو ؛ عکس ها: گتی ایماژ)کریستن استوارت بخشی از سه گانه قدرت در فیلم جدید "فرشتگان چارلی" است ، اما وضعیت روابط او خارج از صفحه نمایش همچنان جذاب است.

طرفداران وی در دوره "گرگ و میش" سرمایه گذاری فوق العاده ای کردند زیرا مشخص شد که عشق بین بلا و ادوارد ، با بازی رابرت پتینسون ، فراتر از صفحات فیلمنامه است. و البته ، درگذشت "روبستن" ، درمیان رابطه او با کارگردان متاهل روپرت سندرز ، تنها یک نورافکن روشن در زندگی عشق او سایه انداخت. (دونالد ترامپ قبل از انتخابات ریاست جمهوری وسواس داشت.) نه اینكه استوارت مانع از قلب او نشود زیرا او عاشق برخی از هنرمندان ، یك مدل و دیگر زنان زیبا در پنج سال گذشته شده است. این او را با یک فیلمنامه نویس دیلان مایر ، که او می خواست با او فیلم و بچه ها بسازد ، عاشقانه کرد.

در حالی که استوارت ، 29 ساله ، در مورد روابط و روابط جنسی مردد بود ، مطمئناً تکامل یافته است. او در خارج از منزل زندگی می کرد اما در سال 2007 مونولوگ خود را در "Saturday Night Live" رسمی کرد ، وقتی که خودش را "خیلی همجنسگرا" اعلام کرد ، بسیار رسمی بود. "استوارت ، که به عنوان برچسب زنی یا دوجنسگرا و برچسب نمی شناسد. اخیراً توضیح داد که او متوجه "محافظت" از زندگی شخصی خود شده است ، "من آن را خراب می کردم. مانند چه ، شما نمی توانید با کسی که با آنها هستید بیرون بروید؟ شما نمی توانید در این باره در یک مصاحبه صحبت کنید؟ "او ادامه داد که دوست دارد دنیا" به مکانی می رسد که ... همه ما بسیار مبهم می شویم. و این واقعاً فوق العاده است. "

به محض ضربه تریلر "Charlie's Angels" - او نقش Sabina Wilson را بازی می کند - رسانه های اجتماعی آرزو داشتند که شخصیت او همجنسگرا باشد ، اما TBD تا 15 نوامبر ، هنگامی که راه اندازی مجدد به سالن های سینما می رود. وقتی آخر هفته گذشته به میزبان "شنبه شب زنده" بازگشت برای دومین بار میزبان ، او شخصیتی غیر جنسی را به تصویر کشید.

برای رعایت تکامل شخصی استوارت ، ما مسیر عاشقانه او - از حال تا پاتینسون - را دنبال می کنیم.
دیلن میر ، آگوست تا کنون

در ماه آگوست ، استوارت در حین جلسه پیاده روی در پیاده رو در نیویورک با فیلمنامه نویس "XOXO" ، که او شش سال پیش با او ملاقات کرد ، اما به تازگی عاشقانه شد. زنان از آن زمان در هر دو ساحل - از جمله حضور در کلاس کاراته با هم - در حال تعطیل شدن بوده اند و حتی تا شمال به جشنواره بین المللی فیلم تورنتو راه یافته اند.