close
دانلود آهنگ جدید
مجله تفریحی پلمس - 5

مجله تفریحی پلمس

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
  • نویسنده :
  • بازدید : 37 مشاهده

برنامه های اجتماعی ، مانند ابتکارات هنری ، در تلاش هستند تا جوانان در جوامع تولید قهوه آموزش و فرصت های شغلی بهتری را در هنگام بزرگسالی به آنها ارائه دهد.

برنامه های هنری - هنرهای استودیویی رسانه ای مختلط ، موسیقی ، اجرای ارکسترال ، تئاتر ، عروسکی ، رقص ، گروه کر ، تاسیسات گالری و هنرهای صحنه و لباس - هم مهارت های مهارت سازی و هم مزایای درمانی را ارائه می دهد ، ادغام آموزش با بیان انسانی برای ارائه یک رویکرد چند وجهی به چالش های مشترک جوامع روستایی با آنها روبرو هستند. هنرهای یکپارچه روشی فوق العاده قدرتمند برای آموزش صبر ، برنامه ریزی ، کار تیمی و سایر مهارتهایی است که در تمام زمینه های اشتغال ، کارآفرینی یا مشاغل حرفه ای آینده در هنر به وجود می آید.

ادامه مطلب
  • نویسنده :
  • بازدید : 34 مشاهده

در سرتاسر جهان ، کنفرانس ها بطور مداوم با موضوعات مرتبط با زنجیره تأمین قهوه و اعضای آن برگزار می شود. با این حال ، تولیدکنندگان خرده فروشی معمولاً از این بحث ها غفلت می کنند ، زیرا فاقد وقت و منابع لازم برای حضور در آنها هستند. این بدان معناست که آنها غالباً از گفتگوهایی که درباره آینده صنعت صورت می گیرد و چگونگی تأثیر آن بر آنها تأثیر نمی گذارد.

طی چند سال گذشته ، سازنده و Roaster Forum با ایجاد موقعیت در کشورهای تولید کننده قهوه ، این شکاف را پر کرده است. در سال 2019 ، این شرکت با Mayorga Organics همکاری کرد تا حمایت از تولیدکنندگان خرده فروش را آغاز کند ، و رویداد سال آینده در هندوراس یک ابتکار رسمی حمایت از تولیدکننده را شامل می شود. این کمک می کند تا بیش از 150 تولیدکننده کوچک سهامدار واجد شرایط با حضور در این مجمع با پرداخت هزینه های ورود بلیط خود در این انجمن حضور یابند.

ادامه مطلب
خريد بزرگ کننده آلت تناسلي